Jeśli nie lot samolotem, to co wybrać?

Dzięki rozrostowi taniego latania, co pozyskujemy dzięki budżetowym liniom lotniczym, najkorzystniejszym rodzajem transportu pomiędzy większością polskich i niemieckich a także holenderskich miast stał się właśnie samolot. Jest to najwygodniejszy sposób przemieszczania się a jego prędkość jest nieporównywalna z niczym odrębnym.

Przewóz osób przy pomocy lotu samolotem jest po prostu nieporównywalny z niczym odrębnym nawet dzięki wartości, która przy odrobinie powodzenia może być nawet niższa aniżeli oferują to przewozy osób przy pomocy paskudnych autokarów. Niestety znalezienie zestawienia w dobrej wartości wymaga przede wszystkim powodzenia, więc nie można na to liczyć regularnie.

Przewozy do Niemiec, do miast które są w miarę blisko naszej granicy. Jeśli jedziemy gdzieś dalej, potrzebne jest już porządniejsze wyjście. Optymalne są busy do Holandii, które zawiozą nas na obszar w bardzo korzystnym czasie a komfort jazdy może i nie jest porównywalna z lotem, jednak na pewno bije na głowę autokary i pociąg. Jest to także sposób podróżowania całkiem tani. Bus jest sam w sobie niedrogi, a wszystkie jego wydatki są dzielone na całkiem sporo ludzi. Oznacza to, że busy są zawsze pozostałym doborem po tanich liniach lotniczych, z jakimi często jest problem.

Niedrogie busy do Holandii to środek transportu, który trzeba dzisiaj polecieć wszelkim, którzy wybiorą się do tego kraju w celach zawodowych a także na wakacje. Przewozy osób za pomocą busów bardzo mocno rozwinęły od kiedy weszliśmy do Unii Europejskiej.

  • Stał się to środek transportu bardzo prędki, wygodny i względnie tani w porównaniu z innymi alternatywami. Jest tak przede wszystkim z powodu cen paliwa, które szybują nielitościwie i podniosły wartości karnetów autokarowych a przewóz osób w pojazdach prywatnych stał się w ogóle nieopłacalny nawet jeśli wieziemy jeszcze kogoś do podzielenia wydatków. Bardzo wielkie uznanie ma również tutaj swoboda.
  • Jedzie się całkiem przyjemnie i można liczyć na przystanki co jakiś czas. Wyśpimy się spokojnie i nikt nam w niczym utrudniać nie będzie. Nie trzeba również naturalnie prowadzić.
  • Jazda busem to największa z możliwych elastyczności jazdy. Jeśli nasz bus podróżuje do Holandii albo do Francji to jednocześnie są to przewozy do Niemiec, bo co by się nie robiło, przez te kraje przejechać trzeba.
  • Zawsze można dogadać się z kierowcą czy szefem firmy, żeby zamiast do ostatniego postoju, mówiąc symbolicznie, wyskoczyć sobie prędzej gdzieś po trasie płacąc za kurs mniej.